درباره ما

ایران فن (شرکت جهان تهویه ایرانیان) در سال ۱۳۵۵ در یک کارگاه صنعتی در تبریز فعالیت خود را آغاز نموده و در حال حاضر بصورت دانش بنیان در حال فعالیت است که شامل مشاوره رایگان در زمینه طراحی سیستم تهویه و انجام محاسبات دقیق از جمله انجام CFD، تولید انواع فن ها و هواکش ها شامل انواع اگزاست فن یوتیلیتی، فن های آکسیال، فن های بین کانالی، فن های پشت بامی یا (پاور روف)، انواع بلوور ها با فشار متوسط و قوی، باکس فن های یک متری و یک و چهل جهت تهویه هوای سالن ها و فن هایی که بصورت دانش بنیان تولید می شوند که از جمله تولیدات اخیر ما می توان به ساخت جت فن پارکینگی در انواع آکسیال و رادیال، سایلنت باکس فن ها با قابلیت نصب انواع پک های فیلترینگ جایگزین اگزاست فن های یوتیلیتی در اماکن مسکونی، آشپزخانه های صنعتی و ادارجات و سازمانها که بدلیل کاهش چشم گیر صدای دستگاه ترجیح داده می شود، اشاره کرد. همچنین اجرای کامل این سیستم ها نیز توسط این مجموعه انجام می گردد که شامل طراحی و اجرای کانال کشی و نصب فن ها، اجرای انواع دمپرها و دفیوزرها، اجرای سیستم الکترونیکی هوشمند جهت کنترل فن ها را شامل می گردد. این مجموعه جهت سهولت در اجرای پروژه ها نمایندگی برخی از شرکت های معتبر داخلی و خارجی را نیز دارد که در زمینه عرضه انواع پرده هوای صنعتی، اداری، کویل دار و المنت دار، انواع هواکش های خانگی و تاسیساتی، انواع دمپر ها و دفیوزرها و موارد مشابه فعالیت دارند.

 

معرفی وبسایت ایران فن

جهت سهولت در انتخاب، وبسایت بسیار جامع و کاملی در دسترس مشتریان عزیزمان قرار داده شده است. آدرس وبسایت www.iranfan.net و www.iranfan.ir می باشد که با یک کلیک می توانید فن مورد نظر خود را با پایین ترین قیمت موجود در بازار با خیالت راحت خریداری نموده و در سریع ترین زمان ممکن برایتان ارسال خواهد شد.

 

معرفی صفحه اینستاگرام

بخشی از نمونه کارهای این مجموعه در آدرس اینستاگرام به آدرس iranfan.ir@ قابل مشاهده هستند که مشتریان عزیزمان میتوانند با فالو کردن پیج اینستاگرام ما از تازه ترین تولیدات و پروژه های ما با خبر شوند.

(گالری تصاویر) جهت بزرگنمایی روی عکس کلیک نمایید

مشخصات صاحب امتیاز نماد اعتماد الکترونیکی

نام و نام خانوادگی : فرزین رهیف – شماره تماس : ۰۹۱۴۳۰۱۰۱۹۹ – آدرس : تبریز، خیابان خیام، مابین سه راه انصاری فرد و سه راه لاله زار، ایران فن

خدمات و کالاهای ارائه شده در سایت : مشاوره، طراحی، ساخت، تولید و اجرای سیستم های تهویه هوا شامل (اگزاست فن یوتیلیتی – هواکش های آکسیال ـ فن های فشار مثبت ـ فن های مکنده و دمنده ـ فن های فشار قوی و فشار متوسط ـ فن بلوورها ـ پرده هوا ـ یونیت فن آشپرخانه ای – فن های مرغداری ـ باکس فن ـ هواکش های خانگی و تاسیساتی و کالاها و خدمات مشابه)

5/5 (1 Review)